Fond KS Kolbenschmidt CZ

Se společností KS Kolbenschmidt Czech Republic, a.s. spolupracujeme již od roku 1994. Není tedy s podivem, že to byla právě tato firma, která si u nás v roce 2003 jako vůbec první založila svůj dobročinný fond.

Všechny fondy | Co jsou to fondy


Pomáháme měnit místo
kde žijeme a působíme

Připojte se k nám

E-bulletin

Více informací

Chcete poskytnout dar?

Sledujte nás na YouTube


Pošli video do České televize


Malujeme na zeď, úprava zdi Spolchemie v ulici Solvayova v Ústí nad Labem.


Napsali o nás

Podpora pro sever

"Benefiční večeře, na kterou přijal pozvání také český astronom a astrofyzik Jiří Grygar, vynesla 141 tisíc korun. Ústecká komunitní nadace, která benefiční večeři pořádala již podeváté, prostředky využije na podporu projektů neziskových organizací z okresů Děčín, Litoměřice, Teplice a Ústí nad Labem, jež apelují na slušnost, posilují odpovědnost jednotlivce, zaměřují se na motivaci a aktivizaci lidí a podporují mezilidské vztahy. Zájemci, mezi které jsou nově zařazeny i obce, se o podporu mohou ucházet
do 29. září 2014."

15. září 2014, Euro

Přijďte se podívat do Žalan

"Výstavu „Přijďte se podívat“ uspořádali ve staré sýpce na návsi v Žalanech Ústecká komunitní nadace společně s Obecním úřadem v Žalanech. Podívat se na staré fotografie ze spolkového života v Žalanech, zavzpomínat si a popovídat si se sousedy přišli nejen místní, ale sjeli se sem i někteří bývalí rodáci. Hrálo se na harmoniku, zpívalo, děti vyřezávaly dýně a nechyběla ani ukázka Žalanských sýrů, paličkování a šperky z taženého skla,kterési zájemci mohli i koupit."

16. října 2014, Teplický deník

Archiv

Rok 2015

Rok 2014

Rok 2013

Rok 2012

Rok 2011

Rok 2010

Rok 2009

Rok 2008

Rok 2007

Rok 2006

Novinové články je možno stáhnout ve formátu .pdf


Partneři: