Fond NIF

Fond NIF je základním stavebním kamenem naší nadace. Vznikl a je tvořen výhradně příspěvky z Nadačního investičního fondu (NIF).

Všechny fondy | Co jsou to fondy


Pomáháme měnit místo
kde žijeme a působíme

Připojte se k nám

E-bulletin

Více informací

Chcete poskytnout dar?

Sledujte nás na YouTube


Pošli video do České televize


The Ústí Community Foundation is the first Czech community foundation dating back to 1993, and the second oldest foundation of its type in Central and Eastern Europe.


Novinky

15. 06. 2017

Společnost Alza.cz podpořila již potřetí zrakově postižené studenty z Ústecka

Ústecká komunitní nadace každoročně podporuje v rámci Fondu Miroslava Dušánka zrakově postiženou mládež z Ústeckého kraje s cílem umožnit jim rozvoj dalšího vzdělávání a zvýšit tak jejich šance pokračovat ve studiu na středních i na vysokých školách.

V letošním roce nadace přijala celkem 4 žádosti o nadační příspěvek. Třem žadatelům vyhověla a ta...

28. 05. 2017

Nadaci podpořil svou účastí na turnaji i Marek Nový

Marek Nový, jeden z nejlepších českých golfových hráčů přijel podpořit naši nadaci. Stal se tak hvězdou VI. dobročinného golfového turnaje, který se konal v neděli 28. května 2017 v areálu Golf resort Ústí nad Labem. Výtěžek z turnaje dosáhl 135 500 Kč a bude použit na činnost nadace a podporu projektů místních neziskových organizací, které se snaž...

26. 04. 2017

HENNLICH rozdělí 99.000 korun mezi 20 neziskových projektů

Dárcovský fond HENNLICH v letošním roce podpoří 20 neziskových projektů mladých lidí z Litoměřic částkou 99.000 korun. Jde především o kulturní, sociální a sportovní projekty. Dnes si zástupci realizátorů projektů v sídle firmy HENNLICH převzali finanční podporu. Dárcovský fond HENNLICH, který spravuje naše nadace, za 13 let svého působení tak již ...

Zobrazuji novinky 4 až 6 celkem z 37

< Předchozí

1

2

3

4

5

6

7

Následující >


Partneři: