Fond Pomník Julia Payera

Julius Johannes Ludovicus von Payer byl teplický rodák, významný horolezec, polárník, objevitel, kartograf a malíř, který se narodil 2. září 1841 v Šanově, součást dnešních Teplic. Na jeho památku byl založen v roce 2016 Spolkem přátel Volby PRO! Teplice fond, jehož cílem je zejména vznik pomníku Julia Payera v Teplicích.

Všechny fondy | Co jsou to fondy


Pomáháme měnit místo
kde žijeme a působíme

Připojte se k nám

E-bulletin

Více informací

Chcete poskytnout dar?

Sledujte nás na YouTube


Pošli video do České televize


The Ústí Community Foundation is the first Czech community foundation dating back to 1993, and the second oldest foundation of its type in Central and Eastern Europe.


Novinky

27. 08. 2017

Nově vyhlášená výzva: požádejte si o prostředky na váš projekt!

Do úterý 2. října 2017 mohou zájemci z řad neziskových organizací, jako jsou školy, školky, občanská sdružení nebo spolky z okresů Děčín, Litoměřice, Teplice a Ústí nad Labem žádat až o 50 000 Kč v rámci nově vyhlášeného 30. otevřeného grantového kola. O podporu svých projektů se mohou přihlásit i obce do 2000 obyvatel a neformální občanské in...

26. 06. 2017

Fond ARMEX rozdělil 110 000 Kč znevýhodněným žákům a studentům

Osm mladých lidí, kteří kvůli sociálním nebo zdravotním znevýhodněním mají nedostatek prostředků na studium, si dnes odneslo finanční podporu od Fondu ARMEX. Dárcovský fond společnosti ARMEX ENERGY letos již potřetí rozdělil mezi mladé lidi 110.000 korun. Peníze studenti zejména z Ústí nad Labem použijí na nákup školních pomůcek a na náklady spojen...

15. 06. 2017

Společnost Alza.cz podpořila již potřetí zrakově postižené studenty z Ústecka

Ústecká komunitní nadace každoročně podporuje v rámci Fondu Miroslava Dušánka zrakově postiženou mládež z Ústeckého kraje s cílem umožnit jim rozvoj dalšího vzdělávání a zvýšit tak jejich šance pokračovat ve studiu na středních i na vysokých školách.

V letošním roce nadace přijala celkem 4 žádosti o nadační příspěvek. Třem žadatelům vyhověla a ta...

Zobrazuji novinky 7 až 9 celkem z 38

< Předchozí

1

2

3

4

5

6

7

Následující >


Partneři: