Fond KS Kolbenschmidt CZ

Se společností KS Kolbenschmidt Czech Republic, a.s. spolupracujeme již od roku 1994. Není tedy s podivem, že to byla právě tato firma, která si u nás v roce 2003 jako vůbec první založila svůj dobročinný fond.

Všechny fondy | Co jsou to fondy


Pomáháme měnit místo
kde žijeme a působíme

Připojte se k nám

E-bulletin

Více informací

Chcete poskytnout dar?

Sledujte nás na YouTube


Pošli video do České televize


The Ústí Community Foundation is the first Czech community foundation dating back to 1993, and the second oldest foundation of its type in Central and Eastern Europe.


Novinky

15. 02. 2017

LOGIT rozděloval finanční prostředky ve výši přes 100 000 korun

Jako každé pololetí, i nyní dobročinný Fond LOGIT rozděloval finanční prostředky neziskovým organizacím na Podbořansku. Podporu získaly mateřské školy z Blatna, Petrohradu a Kryr, které se chystají upravovat své zahrady. Základní škola Kryry přišla se zajímavým nápadem. Její učitelé vymysleli výukové barevné polepy, které budou umístěny na školním...

29. 01. 2017

Podpořili jsme učitele z Ústecka a Litoměřicka

Vyhověli jsme pěti učitelům z Ústecka a Litoměřicka, kteří se chtějí dále vzdělávat a tím zkvalitnit a zatraktivnit výuku svým žákům a studentům. Učitelé se budou vzdělávat zejména v oblasti metod rozvíjení matematické gramotnosti žáků dle Prof. M. Hejného a zájem mají také o waldorfskou pedagogiku. Celkem bude mezi vyučující rozděleno 36 750 Kč. ...

19. 12. 2016

PF 2017

Do nového roku 2017 Vám přejeme hodně štěstí a zdraví. Tým Ústecké komunitní nadace ve složení Tomáš, Katka, Petr a Míša.

Zobrazuji novinky 10 až 12 celkem z 36

< Předchozí

1

2

3

4

5

6

7

Následující >


Partneři: