Fond KS Kolbenschmidt CZ

Se společností KS Kolbenschmidt Czech Republic, a.s. spolupracujeme již od roku 1994. Není tedy s podivem, že to byla právě tato firma, která si u nás v roce 2003 jako vůbec první založila svůj dobročinný fond.

Všechny fondy | Co jsou to fondy


Pomáháme měnit místo
kde žijeme a působíme

Připojte se k nám

E-bulletin

Více informací

Chcete poskytnout dar?

Sledujte nás na YouTube


Pošli video do České televize


The Ústí Community Foundation is the first Czech community foundation dating back to 1993, and the second oldest foundation of its type in Central and Eastern Europe.


Novinky

06. 09. 2016

Hostem letošní benefiční večeře se stal Jaroslav Svěcený

Hostem letošní benefiční večeře, kterou pořádala naše nadace, byl mezinárodní soudní znalec v oboru smyčcové hudební nástroje. Nicméně pro mnohé z nás je znám jako jeden z nejvýznamnějších současných českých houslistů. Naše pozvání na benefiční večeři přijal pan Jaroslav Svěcený.

Společenská událost, na kterou přijalo pozvání na čtyřicet významnýc...

13. 08. 2016

Nové číslo e-bulletinu je zde

Vážení naši dárci a příznivci, vážení čtenáři, v novém čísle e-bulletinu bychom vás rádi informovali o tom, že... návrh na nové schodiště k šikmé věži je hotový; jsme rozdělovali přes půl milionu korun na stipendia v rámci Stipendijního fondu Renesance a Fondu ARMEX; podporu získali i mladí lidé na Litoměřicku díky Fondu HENNLICH; první ročník sou...

13. 08. 2016

Nově vyhlášená výzva: požádejte si o prostředky na váš projekt!

Do čtvrtka 29. září 2016 mohou zájemci z řad neziskových organizací, jako jsou školy, školky, občanská sdružení nebo spolky z okresů Děčín, Litoměřice, Teplice a Ústí nad Labem žádat až o 50 000 Kč v rámci nově vyhlášeného 29. otevřeného grantového kola. O podporu svých projektů se mohou přihlásit i obce do 2000 obyvatel a neformální občanské ...

Zobrazuji novinky 13 až 15 celkem z 34

< Předchozí

1

2

3

4

5

6

7

Následující >


Partneři: