Fond CENTROPOL - Energie pomáhá

Fond CENTROPOL - Energie pomáhá založila v roce 2011 ústecká společnost CENTROPOL ENERGY, a.s. První čtyři roky věnoval fond prostředky zejména na budování vztahu k ústeckému regionu. Od roku 2015 fond podporuje projekty se zaměřením na posílení rodinných vazeb a mezigeneračního soužití.

Všechny fondy | Co jsou to fondy


Pomáháme měnit místo
kde žijeme a působíme

Připojte se k nám

E-bulletin

Více informací

Chcete poskytnout dar?

Sledujte nás na YouTube


Pošli video do České televize


The Ústí Community Foundation is the first Czech community foundation dating back to 1993, and the second oldest foundation of its type in Central and Eastern Europe.


Novinky

20. 09. 2016

Ústecký maraton s Ústeckou komunitní nadací

Ústecká komunitní nadace byla pro letošní rok jedním ze tří oficiálních dobročinných partnerů PIM (Prague International Marathon) pro Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem. V minulém roce dle statistik PIM běželo v Ústí nad Labem pouze 16 běžců pro dobrou věc. S tímto počtem dobroběžců se ústecký půlmaraton ze všech běhů umístil na posledních pozicích....

15. 09. 2016

Matonni 1/2Maraton Ústí nad Labem můžete sledovat živě v přímém přenosu!

Zažijte neopakovatelnou atmosféru závodu oceněného zlatou známky kvality, při kterém se běžci proženou i areálem chemického závodu Spolchemie. Matonni 1/2Maraton Ústí nad Labem můžete sledovat živě v přímém přenosu na runczech.com a seznam.cz. Začínáme již tuto sobotu od 14:45! Budeme u toho.

Tým 54 dobroběžců Ústecké komunitní nadace

https://ww...

06. 09. 2016

Hostem letošní benefiční večeře se stal Jaroslav Svěcený

Hostem letošní benefiční večeře, kterou pořádala naše nadace, byl mezinárodní soudní znalec v oboru smyčcové hudební nástroje. Nicméně pro mnohé z nás je znám jako jeden z nejvýznamnějších současných českých houslistů. Naše pozvání na benefiční večeři přijal pan Jaroslav Svěcený.

Společenská událost, na kterou přijalo pozvání na čtyřicet významnýc...

Zobrazuji novinky 16 až 18 celkem z 36

< Předchozí

1

2

3

4

5

6

7

Následující >


Partneři: