Fond Pavly a Pavla Redlichových

Sourozenci Pavla a Pavel Redlichovi, na jejichž památku byl založen v roce 2008 fond, se zaměřuje podporuje včelařství a opravy drobných kulturních památek.

Všechny fondy | Co jsou to fondy


Pomáháme měnit místo
kde žijeme a působíme

Připojte se k nám

E-bulletin

Více informací

Chcete poskytnout dar?

Sledujte nás na YouTube


Pošli video do České televize


The Ústí Community Foundation is the first Czech community foundation dating back to 1993, and the second oldest foundation of its type in Central and Eastern Europe.


Novinky

13. 08. 2016

Fond Renesance: Další možnost získat stipendium bude až v roce 2017

Všem potenciálním zájemcům bohužel oznamujeme, že grantová výzva umožňující zažádat si z Fondu Renesance o stipendium určené na  studijní pobyt v zahraničí ve školním roce 2017/2018, nebude vyhlášena. Další příležitost v podobě nové grantové výzvy budou mít zájemci na podzim roku 2017, kdy si budou moci zažádat o stipendium určené na...

05. 08. 2016

Společnost Alza.cz podpořila již podruhé zrakově postižené studenty z Ústecka

Každoročně podporujeme v rámci Fondu Miroslava Dušánka zrakově postiženou mládeže z Ústeckého kraje s cílem umožnit jim rozvoj dalšího vzdělávání a zvýšit tak jejich šance pokračovat ve studiu na středních či v budoucnu na vysokých školách.

V letošním roce jsme přijali celkem 4 žádosti o nadační příspěvek. Třem žadatelům jsme vyhověli a tak si st...

28. 07. 2016

Reportáž o šikmé věži v Událostech na ČT 1 a ČT 24

Náš největší mediální úspěch. Příspěvek o znovu zpřístupnění šikmé věže kostela Nanebevzetí Panny Marie v centru Ústí nad Labem byl dnes odvysílán v Událostech na ČT 1 a ČT 24. Reportáž z názvem "Nejšikmější věž kostela bude mít schody" představuje jak pohnutou historii věže, tak nový architektonický návrh na její zpřístupnění. Pokud jste...

Zobrazuji novinky 16 až 18 celkem z 34

< Předchozí

1

2

3

4

5

6

7

Následující >


Partneři: