Fond Pomník Julia Payera

Julius Johannes Ludovicus von Payer byl teplický rodák, významný horolezec, polárník, objevitel, kartograf a malíř, který se narodil 2. září 1841 v Šanově, součást dnešních Teplic. Na jeho památku byl založen v roce 2016 Spolkem přátel Volby PRO! Teplice fond, jehož cílem je zejména vznik pomníku Julia Payera v Teplicích.

Všechny fondy | Co jsou to fondy


Pomáháme měnit místo
kde žijeme a působíme

Připojte se k nám

E-bulletin

Více informací

Chcete poskytnout dar?

Sledujte nás na YouTube


Pošli video do České televize


The Ústí Community Foundation is the first Czech community foundation dating back to 1993, and the second oldest foundation of its type in Central and Eastern Europe.


Novinky

06. 09. 2016

Hostem letošní benefiční večeře se stal Jaroslav Svěcený

Hostem letošní benefiční večeře, kterou pořádala naše nadace, byl mezinárodní soudní znalec v oboru smyčcové hudební nástroje. Nicméně pro mnohé z nás je znám jako jeden z nejvýznamnějších současných českých houslistů. Naše pozvání na benefiční večeři přijal pan Jaroslav Svěcený.

Společenská událost, na kterou přijalo pozvání na čtyřicet významnýc...

13. 08. 2016

Nové číslo e-bulletinu je zde

Vážení naši dárci a příznivci, vážení čtenáři, v novém čísle e-bulletinu bychom vás rádi informovali o tom, že... návrh na nové schodiště k šikmé věži je hotový; jsme rozdělovali přes půl milionu korun na stipendia v rámci Stipendijního fondu Renesance a Fondu ARMEX; podporu získali i mladí lidé na Litoměřicku díky Fondu HENNLICH; první ročník sou...

05. 08. 2016

Společnost Alza.cz podpořila již podruhé zrakově postižené studenty z Ústecka

Každoročně podporujeme v rámci Fondu Miroslava Dušánka zrakově postiženou mládeže z Ústeckého kraje s cílem umožnit jim rozvoj dalšího vzdělávání a zvýšit tak jejich šance pokračovat ve studiu na středních či v budoucnu na vysokých školách.

V letošním roce jsme přijali celkem 4 žádosti o nadační příspěvek. Třem žadatelům jsme vyhověli a tak si st...

Zobrazuji novinky 22 až 24 celkem z 38

< Předchozí

1

2

3

4

5

6

7

Následující >


Partneři: