Otevřený grantový fond

Otevřený grantový fond je základním fondem naší nadace. Jeho posláním je usilovat o naplňování poslání nadace v nejširším smyslu.

Všechny fondy | Co jsou to fondy


Pomáháme měnit místo
kde žijeme a působíme

Připojte se k nám

E-bulletin

Více informací

Chcete poskytnout dar?

Sledujte nás na YouTube


Pošli video do České televize


The Ústí Community Foundation is the first Czech community foundation dating back to 1993, and the second oldest foundation of its type in Central and Eastern Europe.


Novinky

05. 08. 2016

Společnost Alza.cz podpořila již podruhé zrakově postižené studenty z Ústecka

Každoročně podporujeme v rámci Fondu Miroslava Dušánka zrakově postiženou mládeže z Ústeckého kraje s cílem umožnit jim rozvoj dalšího vzdělávání a zvýšit tak jejich šance pokračovat ve studiu na středních či v budoucnu na vysokých školách.

V letošním roce jsme přijali celkem 4 žádosti o nadační příspěvek. Třem žadatelům jsme vyhověli a tak si st...

28. 07. 2016

Reportáž o šikmé věži v Událostech na ČT 1 a ČT 24

Náš největší mediální úspěch. Příspěvek o znovu zpřístupnění šikmé věže kostela Nanebevzetí Panny Marie v centru Ústí nad Labem byl dnes odvysílán v Událostech na ČT 1 a ČT 24. Reportáž z názvem "Nejšikmější věž kostela bude mít schody" představuje jak pohnutou historii věže, tak nový architektonický návrh na její zpřístupnění. Pokud jste...

21. 07. 2016

Nadace jako investor projektu zpřístupnění šikmé věže představila veřejnosti návrh na nového schodiště

Nový přístup do jedné z nejšikmějších věží v Evropě u gotického kostela Nanebevzetí Panny Marie v centru Ústí nad Labem má již svou podobu. Moderní přístavbu ze dřeva navrhnul známý architekt Martin Rajniš a jeho architektonická kancelář. Do výšky 12 metrů by se měla vypínat hranolovitá schodišťová věž, která nahrazuje původní schodiště. To se zbor...

Zobrazuji novinky 22 až 24 celkem z 36

< Předchozí

1

2

3

4

5

6

7

Následující >


Partneři: